Bine ai venit pe EasyLearning, Locul unde este cel mai usor sa inveti.

Ai acces oriunde si oricand la toate materialele de care ai nevoie.

Vezi ultimele anunturi

Anunturi

Fii la curent cu ultimele anunturi postate mai jos.

Parțial ASC IVB, IVF 2022-2023

Postat de Radescu Radu la Arhitectura sistemelor de calcul - An IV

Parțial ASC an IVB, IVF: vineri, 18 noiembrie 2022 (săptămâna 7), sala A01, conform următoarei eșalonări orare:
441B, 442B, 443B: ora 13:00
444B, 445B, 441F: ora 14:30
Programarea parţialului este vizibilă pe site-ul facultăţii, aici.

Materia pentru parțial: manualul de ASC (ediția a IV-a), până la pagina 180 (inclusiv). Materialele pentru parțial (slide-uri de curs și manual) vor fi disponibile în format electronic pe canalul Teams de ASC, în secțiunea Files.
Instrucţiuni privind combinarea materialului de curs din manual cu cel de pe slide-uri:
Ca regulă generală, pentru studiu este valabil în principal manualul, unde materia este expusă mult mai detaliat și aprofundat decât în prezentările din slide-uri, pentru care a fost realizată o sinteză din materialul existent, cu preponderență pe partea grafică (figuri), fără amănuntele, dezvoltările și explicațiile absolut necesare înțelegerii materiei.

Rezultate examen ASC IVA diferență septembrie 2022

Postat de Radescu Radu la Arhitectura Sistemelor de Calcul - An III

Rezultate finale examen ASC IIIA, IVA (dif.) 2020-2021, 13 iunie 2021 / 7-8 septembrie 2021 / 7 iunie 2022 / 5-6 septembrie 2022

 

* LAB < 15: fără drept de intrare în examen (refacere test de laborator în sesiunea următoare)

* LAB = A (absent): refacere completă laborator/disciplină în anul universitar următor

** Punctajul suplimentar (B) se ia în considerare numai în situația în care este îndeplinită în prealabil condiția de promovare (TOTAL = min. 50).

Obs. În caz de nepromovare, doar segmentele (P1 sau P2) cu un punctaj de cel puțin 15, marcate cu bold în tabel, se echivalează pentru sesiunea următoare.

Punctajele marcate cu albastru reprezintă rezultatele examenului din sesiunea septembrie 2022 

 

431A

Numele și preumele

LAB

P1

P2

B**

TOTAL

NOTA

 

ALMĂJANU F. Eduard-Cristian

A*

-

-

-

-

A

 

ARMĂȘOIU C. Timotei-Cătălin

23,3

13

15

-

51,3

5

 

BENCZE J. Robert-Valentin

30,3

33

33

10

106,3

10

 

BRATCOVEANU R. Andrei

18,8

15

21

-

54,8

6

 

BUZEA F.C. Florin-Dorinel

24

24

23

-

71

7

 

CEAUŞ R. Manuela-Ioana

18,4

15

29

-

62,4

6

 

CHIRIAC M.A. Cristian

18,4

18

9/0/13,5

-

45,4/36,4/49,9

4/4/5

 

CIOCÎRLAN E. Cătălin-Aurelian

27

19

24

-

70

7

 

CIUCU N. Ninel-Gabriel

22,5

20

15,5

-

58

6

 

COROVANCĂ D. Roxana-Elena

18

12/14

17,5

-

47,5/49,5

4/5

 

DĂNILĂ P. Andrei-Radu

28,9

17

23

-

68,9

7

 

DICU M. Mihai-Adrian

18

13

19

-

50

5

 

DIMA V. Răzvan-Narcis

22,9

20

18

-

60,9

6

 

ENESCU V.A. Evelyn

28,1

17

25,5

4

74,6

8

 

GĂRĂIMAN A. Florian-Enrico-Mădălin

27,8

26

26

-

79,8

8

 

GHERGHE C. Constantin-Vlăduţ

23,3

7/10,5

12,5/16

-

42,8/49,8

4/5

 

GRIGORE D.C. Cristian-Gabriel

A*

-

-

-

-

A

 

JURUBIŢĂ C. Miruna

19,1

16

19,5

-

54,6

6

 

NICOLA N. Anca-Alexandra

16,9

5/7

15

-

36,9/38,9

4/4

 

PĂNOIU I. Ion-Bogdan

16,1

10/9/11/15

19,5

-

45,6/44,6/46,6/50,6

4/4/4/5

 

PĂTRANĂ C. Constantin-Petrişor

22,5

13

18,5

-

54

5

 

PĂUN CEL MIC E. Ionuţ-Alexandru

19,9

13/13,5

12,5/17

-

45,4/50,4

4/5

 

PRICHINDEL C. Ionel-Iulian

19,5

15

18,5

-

53

5

 

ROŞU B. Sebastian

19,1

16

19,5

-

54,6

6

 

SĂVULESCU V. Andrei-Sebastian

15,1

17

21

-

53,1

5

 

ŞERBAN A. Alexandru-Mihai

18,8

9/13,5

17,5

-

45,3/49,8

4/5

 

ZAGOR M.L. Mihai-Adrian

18

11/12

11,5/19,5

-

40,5/49,5

4/5

 

 

 

 

 

 

 

 

432A

Numele și preumele

LAB

P1

P2

B**

TOTAL

NOTA

 

ARMAŞU C. Daniel Constantin

19,9

18

24

-

61,9

6

 

BANCIU I.C. Ioana-Cristina

25,5

15

30

-

70,5

7

 

CĂŞLARU B. Ion

22,5

15

13

-

50,5

5

 

CEAUŞU M. Ionuţ-Marian

21,8

15

25

-

61,8

6

 

CIMPEI D. Alexandru

16,9

14/12

15/23

-

45,9/51,9

4/5

 

CIOBANU V. Bogdan-Alexandru

18,4

16

20

-

54,4

5

 

CÎRNAT Gh. Ana-Maria

24

25

28

-

77

8

 

CÎRSTEA E. Cristina-Elena

22,1

14

23

-

59,1

6

 

COCIAŞ M. Octavian-Gabriel

19,9

10/10,5

9,5/31

-

39,4/61,4

4/6

 

DAMIAN I. Daniel-Ştefan

19,9

18

14

-

51,9

5

 

DEACONU D. Remus-Alexandru

15,8

6/2

7,5/10/0/9

-

29,3/31,8/21,8/26,8

3/3/2/3

 

GEOARSĂ I. Octavian-Cătălin

22,5

19

26,5

-

68

7

 

GHEŢU A. Andreea-Alexandra

23,3

25

32

-

80,3

8

 

GÎRBESCU V.R. Daniel-Mateo

21

20

14,5

-

55,5

6

 

HALEANT F. Sergiu-Antonio

21

20

19

-

60

6

 

MARIN M. Alexandra-Ionela

20,3

17

17,5

-

54,8

6

 

MĂRIAN C. Eduard-Gabriel

17,8

9/12,5

15

-

41,8/45,8

4/4

 

NECIU-MÎRLĂ N. Alexandra-Mihaela

16,9

13/16

17

-

46,9/49,9

4/5

 

POPESCU V. Andrei-Ion

19,1

19

19,5

-

57,6

6

 

RADU M. Filip-Marian

19,3

15

16

-

50,3

5

 

RĂDULESCU V. Răzvan-Cristian

21

23

21,5

-

65,5

7

 

SCUTARIU D. Lucian-Ionuţ

19,9

22

19,5

-

61,4

6

 

STĂNCIULESCU M.C. Andrei-Cristian

18

15

18

-

51

5

 

ŞERBAN D. Alexandru

19,1

22

23,5

-

64,6

7

 

TATU S.A. Alexandru

18

14/13,5/10

15

-

47/46,5/43

4/4/4

 

ŢĂRANU E. Elena-Mădălina

22,9

21

30

1

74,9

8

 

VOICU V. Teodor-Damian

19,5

9/15

12,5/9/22

-

41/43,5/56,5

4/4/6

 

 

 

 

 

 

 

 

433A

Numele și preumele

LAB

P1

P2

B**

TOTAL

NOTA

 

ABDULRAHIM M. Samy Robert

22,1

12

21

-

55,1

6

 

ANDREI T.L. Cristinel-Marian

A*

-

-

-

-

A

 

BAGRIN S. Iana

22,5

22

25

-

69,5

7

 

BICHIŞ L.C. Horia-Mihai

16,5

13/0/0/0

15

-

44,5/31,5/31,5/31,5

4/3/3/3

 

BURCĂ V. Sergiu

21,8

21

15

-

57,8

6

 

CADÎR S. Levent

21,8

15

19

-

55,8

6

 

CHIŢU Gh. Andrei-Cristian

19,1

16

13/20

-

48,1/55,1

4/6

 

CÎRCOTĂ D. George-Luigi

16,4

6/11,5

8,5/22

-

30,9/49,9

3/5

 

CONSTANTINOIU Gh. George-Octavian

21

15

14,5

-

50,5

5

 

ENE M.G. Sebastian-Antonio

21,8

8/12,5

17

-

46,8/51,3

4/5

 

JIANU V.L. Ionuţ-Bogdan

21,4

16

17,5

-

54,9

6

 

JIPA G.F. Răzvan-Cătălin

20,3

6/10,5/20

8,5/16

-

34,8/46,8/56,3

4/4/6

 

LUNGU M. Irina-Silvia

19,1

16

18,5

-

53,6

5

 

MANOLE C.I. Răzvan-Ionuţ

20,3

17

16

-

53,3

5

 

PLOEȘTEANU G. Dan-Gabriel

24,8

12

16

-

52,8

5

 

POPOV A. Valentin

21,8

20

23,5

4

69,3

7

 

PRICOP C. Alexandru

21,8

17

23

-

61,8

6

 

RĂDUŢ V. Radu-Ionuţ

25,9

14

25

-

64,9

7

 

ROTARU F.M. Andrei

16,6

20

17

1

54,6

6

 

STOIAN F. Marian-Alexandru

21

21

22,5

-

64,5

7

 

TĂNASE I. Andra-Mihaela

21

20

18,5

-

59,5

6

 

TĂNASE P.C. Claudiu Andrei

19,1

5/15,5

13/16

-

37,1/50,6

4/5

 

TĂNASE S.F. Rareş-Andrei

19,5

0/15

15/23

-

34,5/57,5

4/6

 

ZAMFIRA I.C. Andrei-Eduard

26,6

17

21

-

64,6

7

 

 

 

 

 

 

 

 

434A

Numele și preumele

LAB

P1

P2

B**

TOTAL

NOTA

 

ALDEA C. Andrei

18

15

17

-

50

5

 

ALEXANDRU Şt.R. Paul

24,4

18

19

-

61,4

6

 

ANCUȚA M. Vlad- Adrian

10*

A

A

-

-

A

 

BOTEZATU C. Andreea-Ancuţa

23,3

19/22,5

32,5

-

74,8/78,3

8/8

 

BUICAN M.G. Alexandra-Ioana

17,6

11

21,5

-

50,1

5

 

CALARAŞ M. Adrian

15,8

10/9/8/18

9/6/20

-

34,8/30,8/43,8/53,8

4/3/4/5

 

DAŞOVEANU Gh. Alexandru-George

19,4

A/8,5

A/7

-

34,9

A/3

 

DRĂGAN C.N. Sebastian

17,6

11/15

8/11/17,5

-

36,6/43,6/50,1

4/4/5

 

DUNĂRENŢU F. Alexandru-Nicolae

22,5

17

13

-

52,5

5

 

ENE C. Robert-Valentin

22,9

16

15,5

-

54,4

5

 

FILIP M. Roxana

20,6

15

19,5

-

55,1

6

 

FLUTUREL C.T. Adrian

-

-

-

-

-

6E

 

GÎDIUŢĂ T. Andrei

22,1

15

17,5

-

54,6

6

 

IFTIMOAIE V. Ioana

16,9

15

14,5/33

-

46,4/64,9

4/7

 

LEPĂDATU A.A. Andrei-Nicuşor

-

-

-

-

-

6E

 

MATEI G. Cătălina-Gabriela

23,3

20

23

-

66,3

7

 

MĂTASE C. Monica

28,4

30

23,5

3

84,9

9

 

MICU Gh. Constantin-Cristian

17,6

15

13,5/23

-

46,1/55,6

4/6

 

MUNTEAN C. Marian-Bogdan

18,4

12/9/6/6

15/10

4

45,4/42,4/39,4/39,4

4/4/4/4

 

OIŢĂ V. Alexandru-Inoceasio

19,9

17

18

-

54,9

6

 

ONOFREI C. Dan-Andrei

22,9

15

17,5

-

55,4

6

 

POPA S. Cristina-Iulia

19,1

15

16,5

-

50,6

5

 

STĂNCULESCU S. Adrian-Ionuţ

A*

-

-

-

-

A

 

STOICA Gh. Andrei-Gabriel

21

16

21

-

58

6

 

ŞERBAN R. Ştefan

A*

-

-

-

-

A

 

TICĂ S.D. Sorin Andrei Gabriel

22,5

17

17,5

-

57

6

 

ULMĂMEI G.M. Andrei-Alexandru

25,9

25

25,5

-

76,4

8

 

VLAD C.D. Constantin-Valeriu

16

A/8

A/11

-

35

A/4

 

ZĂVOIANU P. George

20,5

A

A

-

-

A

 

 

 

 

 

 

 

 

435A

Numele și preumele

LAB

P1

P2

B**

TOTAL

NOTA

 

BADEA D.D. Bogdan

23,3

18

32

1,5

74,8

8

 

CHIRIECI F. Ştefan

19,4

7

8,5

-

34,9

4

 

DĂNESCU I.C. Ion-Mădălin

22,5

16

20,5

-

59

6

 

EŞANU Gh. Sebastian-Nicolae

19,5

15

12/18

-

46,5/52,5

4/5

 

GULIE L. Alexandru-Lucian

21,4

17

17,5

-

55,9

6

 

GUNEA V.C. Andreea-Maria

17,3

8/15/15

13/9/19

-

38,3/41,3/51,3

4/4/5

 

MĂCSINOIU T.R. Venera-Elena

22,1

20

17,5

-

59,6

6

 

MEDELEAN M.G. Cătălin-Alexandru

20,3

12/17

10,5/12,5

-

42,8/49,8

4/5

 

NĂSTASE I. Filip-Andrei

16,9

0

8

-

24,9

3

 

NEAGU Al. Vlad-Ioan

19,1

8/13,5

12,5/24

-

39,6/56,6

4/6

 

NEAGU N. Mihai

20,3

21

20

-

61,3

6

 

NEDEA V. George-Adrian

20,3

11

20,5

-

51,8

5

 

PĂUN G. Delia-Maria

19,9

20

26

-

65,9

7

 

POPESCU V.M. Ştefania

19,5

22

24,5

-

66

7

 

STANCIU F.D. Răzvan-Alexandru

21

19

28,5

-

68,5

7

 

TIŢA Gh.D. Eduard-Andrei

21

A/10

A/11

-

42

A/4

 

 

 

 

 

 

 

 

IVA dif.

Numele și preumele

LAB

P1

P2

B**

TOTAL

NOTA

 

CIREAŞĂ I.S. Oana Adriana

21,9

19

20

1

61,9

6

 

GEABA D. Alin-Nicuşor

19,9

12/17

15

-

46,9/51,9

4/5

 

GOGIOIU-CANDEORI C. Alexandru-Cristian

15

15

11,5/11/4/20

-

41,5/41/34/50

4/4/3/5

 

IOANA P. Nicoliţa-Alexandra

17,5

A/15

A/9/5

-

41,5/37,5

A/4/4

 

VICĂ M. Daniel-Cătălin

11*

-

-

-

-

A

 

SIMION D. Radu-Alexandru

15,8

15

7,5/14/9/26

5

38,3/44,8/39,8/61,8

4/4/4/6

 

VASILESCU S. Ioan-Alexandru

17

18,5

16

-

51,5

5

 

ARCAN M. Alexandru Constantin

26,6

A

A

-

-

A

 

CIOLOVAN Gh. Mihai Adrian

16

16

13/26

-

45/58

4/6

 

LUPEA A.D. Rareş-George

14*

-

-

-

-

A

 

MIRON D. Radu-Teodor

28,3

A

14

-

-

A

 

NEACŞU D. Alexandru-Ovidiu

15

0/18,5

16,3

-

31,3/49,8

3/5

 

PAVEL M. Mihai-Alexandru

15,7

A

A

-

-

A

 

PĂUN N. Răzvan-Gabriel

16,6

17,5

22,5

-

56,6

6

 

POPA-ION S. Dănuţ

15,4

A/7/2/21

A/10/19,5

-

32,4/36,9/56

A/3/4/6

 

SANDU Gh.F. Andrei

19

22

A/14

-

55

A/5

 

SAVASTRE V. Patricia-Magdalena

20,8

A

A

-

-

A

 

ŞOFEI A.F. Mădălin-Florin

16,5

8/12,5/17

0/15

2

24,5/44/50,5

3/4/5

 

VOICU H. Marius-Harri

21,5

3/12

7/16

-

31,5/49,5

A/3/5

 

CĂLIANU Al.S. Theodor-Alexandru

16,9

A/0

A/0

-

16,9

A/2

 

EFTIMIE Gh. Vlad-Mihai

18,2

A

14

-

-

A

 

IONESCU C. Ionuţ-Liviu

21,2

A/12

19

-

52,2

A/5

 

MEI-ROŞU-LAZĂR V. Ionuţ-Daniel

20

16

18,5

-

54,5

6

 

ROTARU O. Ştefan-Cătălin

20,9

10/13,5

16

-

46,9/50,4

4/5

 

STROE P. Radu-Mihail

20

23,6

32

-

75,6

8

 

* LAB < 15: fără drept de intrare în examen (refacere test de laborator în sesiunea următoare)

* LAB = A (absent): refacere completă laborator/disciplină în anul universitar următor

** Punctajul suplimentar (B) se ia în considerare numai în situația în care este îndeplinită în prealabil condiția de promovare (TOTAL = min. 50).

Obs. În caz de nepromovare, doar segmentele (P1 sau P2) cu un punctaj de cel puțin 15, marcate cu bold în tabel, se echivalează pentru sesiunea următoare.

Punctajele marcate cu albastru reprezintă rezultatele examenului din sesiunea septembrie 2022 

 

Rezultate ASC IIIA 2021-2022 iunie / septembrie

Postat de Radescu Radu la Arhitectura Sistemelor de Calcul - An III

Rezultate ASC IIIA 2021-2022

 

(*) LAB < 15: FĂRĂ POSIBILITATEA DE A SUSȚINE EXAMENUL în sesiunea de vară. Refacerea laboratorului implică exclusiv refacerea testului de laborator, care va avea loc în sesiunea de toamnă, înaintea examenului care va fi programat în septembrie.

B: Punctajul suplimentar (bonus) este luat în calculul notei finale numai dacă este îndeplinită în prealabil condiția de promovare (total de cel puțin 50 de puncte la P1+P2+LAB).

În caz de nepromovare, segmentul (P1 sau P2) cu cel puțin 15 puncte se păstrează pentru sesiunea următoare (punctejele astfel echivalate sunt marcate cu bold în tabel).

Rezultatele din sesiunea de toamnă septembrie 2022 sunt trecute în tabel cu roșu (NOTA)

 

431A

Nume și prenume

LAB

P1

P2

B

TOTAL

NOTA

BĂLĂBĂNEANU A. Mădălina-Andreea

23,13

2

5

0,5

30,13

3

BĂNARU D.L. Mircea-Sebastian

28,12

20

30

8

86,12

9

BÎRLEA M. Camelia

21,25

18

12

0

51,25

5

BÎRZESCU I.C. Claudiu-Gabriel

20,62

0/0

3/13

0

23,62/33,62

2/3

BOLBORICI M.R. Radu-George

30

34

33

10

107

10

CĂPRAN C. Silviu

24,38

12

14

0

50,38

5

COMAN T.N. Emil-Marian

A*

a

a

0

A

A

CUCEREANU Marius

20,75

a

a

0

20,75

2

DAN N. Alexandru-Cosmin

26,63

26

18

5

75,63

8

10 

FAZAKAŞ S.I. Anca

23,87

a

a

0,5

23,87

2

11 

GRIGORE D.C. Cristian-Gabriel

A*

a

a

0

A

A

12 

GUŞĂ L.Gh. Andrei-Carol

21,38

7/19

19

0

47,38/59,38

4/6

13 

IORGULESCU C. Maria-Irina

19,5

5/16

6/5

0

30,50/40,5

3/4

14 

MOLOGANI G. Omar-Ayhan

24,38

17

19

1

61,38

6

15 

MUŞAT L.D. Alexandra

21

16

23

1

61,00

6

16 

NEGRU V. Alexandru-George

20,75

16

7/26

0

43,75/62,75

4/6

17 

NICULAE A. Maria

24,38

a

a

1,5

24,38

2

18 

PLEȘIȚĂ M.C. Ionela-Alexandra

11,12*

a

a

0

A

A

19 

POPESCU C. Alexandru

21,62

2/2

10/7

4,5

33,62/30,62

3/3

20 

PUŢICĂ I. Adrian-Emanuel

20,87

0

6

0

26,87

3

21 

ROMAN R.G. Andrei-Radu

13,88*/16,13

a

a

0

A

A

22 

SANDU A. Florin Daniel

19,25

13/20

12/21

0

44,25/60,25

4/6

23 

SÎRBU Doina

24,38

12

18

3

57,38

6

24 

SON Al. Alexandru-Cezar

25,13

17

16

0

58,13

6

25 

STĂNESCU C. Miruna-Ioana

24

7/15

13/20

0

44/59

4/6

26 

STOIANOVICI A.C. Bianca-Mihaela

21,88

7/18

16

0

44,88/55,88

4/6

27 

TRUŞCĂ A. Ionuţ-David

26,63

18

28

2

74,63

8

28 

VINŢELER C.Ș. Mihai-Ştefan

26,63

18

30

7

81,63

8

 

432A

Nume și prenume

LAB

P1

P2

B

TOTAL

NOTA

1

BURGHIU P. Alexandru-Andrei

25,13

23

26

0

74,1

7

2

COJOCARU V.D. Alex

26,25

21

30

3

80,2

8

3

CRISTEA A. Cristian

27,75

19

24

2

72,7

7

4

DOBRE I. Gligor-Cristian

20,62

8/19

18

0

46,6/57,6

4/6

5

FLORESCU D.V. Marius-Dan

23,25

14

26

2

65,2

7

6

FOTA C. Marina-Mădălina

26,63

11

24

0

61,6

6

7

GHEORGHE Al. Irinel-Dragoș

22,13

16

23

0

61,1

6

8

GHEORGHE M. Cristian-Constantin

22,5

9/0

6/15

0

37,5/37,5

4/4

9

GUȚĂ N. Cătălina

24,75

10

16

4

54,7

6

10

IANCU L. Teodor

24,75

15

24

0

63,7

6

11

ILIE F. Anamaria-Mirela

20

a/24

a/19

0

20/63

2/6

12

IONESCU M. Eduard-Iulian

19,88

18

12

0

49,8

5

13

IONIȚĂ I. Andrei-Bogdan

25,5

15

10

0

50,5

5

14

MĂNDESCU M.S. Răzvan

24

a/5

a/15

0

24/44

2/4

15

MĂNIȚĂ V. Victoria-Gabriela

23,25

10

19

0

52,2

5

16

MILITARU N.I. Andrei-Vlad

24

25

7

0

56

6

17

OXANII Marius

22,38

10/0

9/4

1

41,3/26,3

4/3

18

POPOVICI Al. Mihai

23,25

5/25

15

2,5

43,2/65,7

4/7

19

PREOTESEI C. Cosmin‐Andrei

25,13

15

29

6

75,1

8

20

RISTO Jorgo

20,5

20

14

0

54,5

6

21

SANDU D. Georgiana-Lorena

23,62

14

13

1

51,6

5

22

ȘERBAN C. Robert-Cristian

24,38

12

18

1

55,3

6

23

SORESCU C. Teodor

27,75

16

25

1

69,7

7

24

ȘTEFAN M. Mihai-Laurențiu

13,13*

a

a

0

A

A

25

STRATULAT I. Robert-Gabriel

20,37

6/0

4/5

0

30,3/25,3

3/3

26

UDRESCU C. Bogdan-Constantin

24

7/4

11/5

0

42/33

4/3

27

VRABII Roma

24

5/15

15

0

44/54

4/5

28

ZAHARIA C.R. Andrei-Cristian

24,38

12

22

0

58,3

6

 

433A

Nume și prenume

LAB

P1

P2

B

TOTAL

NOTA

ARABADJI Andrian

23

6/15

12/15

0

41,00/53,00

4/5

BALOG E. Răzvan‐Gabriel

17,5

0

0

0

17,50

2

CODREANU Agnia

21

a/0

a/5

0

21,00/26,00

2/3

CORNEȘ Gh. Denisa ‐ Alexandra

11,25*

a

a

0

A

A

COROI Gheorghe

22,5

9/22

15

1

46,50/60,50

4/6

ENACHE M.F. Corina‐Andra

22,88

a

a

0

22,88

2

HODOLEAN T. Aurelian‐Teofil

24

24

23

1

72,00

7

IACOB M.P. Andrei‐Ştefan‐Marian

17,75

a

a

0

17,75

2

ISTUDOR N. Florin

25

19

28

7

79,00

8

10 

MAISTRU I. Alexandra

19,25

a/8

a/0

0

19,25/27,25

2/3

11 

MAKAI F. Alexandra

12,5*/18,5

a/16

a/0

0

A/34,5

A/4

12 

MIHĂILESCU L. Andrei‐Lucian

23

0

1

0

24,00

2

13 

MLADENOVICI L.S. Andrei

21

27

27

3

78,00

8

14 

MURATAJ Belisar

4,87*

6 (anulat)

11 (anulat)

2

A

A

15 

NECULA I. Andreea‐Ştefania

19,88

a/0

a/6

0

19,88/25,88

2/3

16 

OPREA M. Daniel‐Valentin

13,5*

a

a

1

A

A

17 

PISCULUNGEANU S. Teodor‐Ion

19,88

11/23

8/20

4

38,88/66,88

4/7

18 

POITAŞU T. Mihnea‐Valentin

20,62

a/0

a/6

0

20,62/26,62

2/3

19 

POPA C. Vasile‐Andrei

24

9

5

0

38,00

4

20 

RISTOIU G.N. Vlad‐Niculae

21,37

0/0

0/6

0

21,37/27,37

2/3

21 

RUSU‐RAICIU A.D. Andrei‐Tiberiu

22,5

22

27

5

76,50

8

22 

SANDU B. Dragoş‐Florian

28,88

24

24

1

77,88

8

23 

TIŢU L. Alex‐Costin

24,38

20

25

7

76,38

8

24 

VENDURA C. Andrei‐Cristian

12,75*

a

a

0

A

A

25 

VIŞAN A.E. Claudiu‐Florentin

22

a

a

0

22,00

2

26 

WAGNER P. Radu

14*/19,62

a/15

a/15

0

A/49,62

A/5

 

434A

Nume și prenume

LAB

P1

P2

B

TOTAL

NOTA

ANTONESCU T. Ioan-Alexandru

22,62

15

7/12

0

44,6/49,6

4/5

BÂRA M.D. Răzvan-Mihail

22,62

0

0

1

22,6

2

BOBOC V. Răzvan-Mihai

22,13

a/0

a/0

0

22,1/22,1

2/2

BORZA H.R. Theodor

23,62

a

a

0

23,6

2

BOSTAN S. Alexandru-Radu

21,88

2/16

18

0

41,8/55,8

4/6

BURCEA M.S. Răzvan-Ionuț

10,88*

a

a

0

A

A

CONSTANTINESCU R. Lucian

24,38

0/16

0/4

0

24,3/44,3

2/4

COSTACHE L.N. Alexandru-Ionuț

21,37

1/17

17

4

39,3/59,3

4/6

DEȘLIU E. Vlăduț-Gabriel

25,87

15

15

0

55,8

6

10 

DIMA R.M. Andreea-Teodora

21,37

24

20

2

67,3

7

11 

FETEȘ E. Virgil-Sebastian

22,62

a

a

0

22,6

2

12 

GONȚA Petru

9*/16,12

a/22

a/5

0

A/43,1

A/4

13 

ISTRATE G. Ștefan-Alexandru

20,62

14

15

0

49,6

5

14 

IVANȚOC Denis

18,5

6/0

19

2

43,5/37,5

4/4

15 

JIDOVU F. Octavian-Ionuț

24,38

0/19

8/7

0

32,3/50,3

3/5

16 

JOIȚOIU V. Robert-Cristian

23,62

0/13

0/13

0

23,6/49,6

2/5

17 

MACOVEANU M. Alexandru

25,63

0/15

0/0

0

25,6/40,6

3/4

18 

MARIN V.C. Denisa-Andreea

22,13

0/15

19

2

41,1/58,1

4/6

19 

MOLDOVEANU N.R. Florin-George

23,25

21

19

2

65,2

7

20 

POENALTE G.D. Alexandru-Andrei

24,38

0/0

0/0

0

24,3/24,3

2/2

21 

PONTA D. Sever

21,75

10

18

0

49,7

5

22 

RĂDUCU D. Alexandru

17,25

a

a

3

17,2

2

23 

RUGINĂ G. Andreea-Raluca

25,5

0/15

15

2

40,5/57,5

4/6

24 

SLABU M. Andrei

22

0/23

0/5

0

22/50

2/5

25 

STĂNESCU I.M. Andreea

24

0

0

2

24

2

26 

STĂNESCU R.I. Mihail-Alexandru

21

20

21

6

68

7

 

435A

Nume și prenume

LAB

P1

P2

B

TOTAL

NOTA

1

BOBOC C. Andrei

20,25

a/0

a/11

0

20,25/31,25

2/3

2

BRATU V. Andreea-Valentina

23,62

15

16

1

55,62

6

3

CHIRIA A. Mirela-Ioana

A*

a

a

0

A

A

4

CIOCAN Gh. Claudia-Ioana

22,88

15

27

3

67,88

7

5

GUCEANU C. Vlad-Andrei-Daniel

21,5

21

20

0

62,50

6

6

LOGHINĂ S.Gh. Octav -George

A*

a

a

0

A

A

7

ODAGIU R. Ema

19,25

6/0

11/7

1

36,25/26,25

4/3

8

OPRIŢESCU I. Mihai

A*

a

a

0

A

A

9

VASILE C. Teodora

23,62

1/17

21

0

45,62/61,62

4/6

 

(*) LAB < 15: FĂRĂ POSIBILITATEA DE A SUSȚINE EXAMENUL în sesiunea de vară. Refacerea laboratorului implică exclusiv refacerea testului de laborator, care va avea loc în sesiunea de toamnă, înaintea examenului care va fi programat în septembrie.

B: Punctajul suplimentar (bonus) este luat în calculul notei finale numai dacă este îndeplinită în prealabil condiția de promovare (total de cel puțin 50 de puncte la P1+P2+LAB).

În caz de nepromovare, segmentul (P1 sau P2) cu cel puțin 15 puncte se păstrează pentru sesiunea următoare (punctejele astfel echivalate sunt marcate cu bold în tabel).

Rezultatele din sesiunea de toamnă septembrie 2022 sunt trecute în tabel cu roșu (NOTA)

 

Rezultate laborator & rezultate P1 degrevate ASC IIIA 2021-2022

Postat de Radescu Radu la Arhitectura Sistemelor de Calcul - An III

Rezultate ASC IIIA 2021-2022

(*) LAB < 15: FĂRĂ POSIBILITATEA DE A SUSȚINE EXAMENUL în sesiunea de vară. Refacerea laboratorului implică exclusiv refacerea testului de laborator, care va avea loc în sesiunea de toamnă, înaintea examenului care va fi programat în septembrie.

431A

Nume și prenume

LAB

P1

P2

EX

B

TOTAL

NOTA

 1

BĂLĂBĂNEANU A. Mădălina-Andreea

23,13

 

 

 

 

 

 

BĂNARU D.L. Mircea-Sebastian

28,12

20

 

 

 

 

 

BÎRLEA M. Camelia

21,25

 

 

 

 

 

 

BÎRZESCU I.C. Claudiu-Gabriel

20,62

 

 

 

 

 

 

BOLBORICI M.R. Radu-George

30

34

 

 

 

 

 

CĂPRAN C. Silviu

24,38

 

 

 

 

 

 

COMAN T.N. Emil-Marian

A*

 

 

 

 

 

 

CUCEREANU Marius

20,75

 

 

 

 

 

 

DAN N. Alexandru-Cosmin

26,63

26

 

 

 

 

 

10 

FAZAKAŞ S.I. Anca

23,87

 

 

 

 

 

 

11 

GRIGORE D.C. Cristian-Gabriel

A*

 

 

 

 

 

 

12 

GUŞĂ L.Gh. Andrei-Carol

21,38

 

 

 

 

 

 

13 

IORGULESCU C. Maria-Irina

19,5

 

 

 

 

 

 

14 

MOLOGANI G. Omar-Ayhan

24,38

 

 

 

 

 

 

15 

MUŞAT L.D. Alexandra

21

16

 

 

 

 

 

16 

NEGRU V. Alexandru-George

20,75

 

 

 

 

 

 

17 

NICULAE A. Maria

24,38

 

 

 

 

 

 

18 

PLEȘIȚĂ M.C. Ionela-Alexandra

11,12*

 

 

 

 

 

 

19 

POPESCU C. Alexandru

21,62

 

 

 

 

 

 

20 

PUŢICĂ I. Adrian-Emanuel

20,87

 

 

 

 

 

 

21 

ROMAN R.G. Andrei-Radu

13,88*

 

 

 

 

 

 

22 

SANDU A. Florin Daniel

19,25

 

 

 

 

 

 

23 

SÎRBU Doina

24,38

 

 

 

 

 

 

24 

SON Al. Alexandru-Cezar

25,13

 

 

 

 

 

 

25 

STĂNESCU C. Miruna-Ioana

24

 

 

 

 

 

 

26 

STOIANOVICI A.C. Bianca-Mihaela

21,88

 

 

 

 

 

 

27 

TRUŞCĂ A. Ionuţ-David

26,63

18

 

 

 

 

 

28 

VINŢELER C.Ș. Mihai-Ştefan

26,63

18

 

 

 

 

(*) LAB < 15: FĂRĂ POSIBILITATEA DE A SUSȚINE EXAMENUL în sesiunea de vară. Refacerea laboratorului implică exclusiv refacerea testului de laborator, care va avea loc în sesiunea de toamnă, înaintea examenului care va fi programat în septembrie.

432A

Nume și prenume

LAB

P1

P2

EX

B

TOTAL

NOTA

1

BURGHIU P. Alexandru-Andrei

25,13

 

 

 

 

 

 

2

COJOCARU V.D. Alex

26,25

 

 

 

 

 

 

3

CRISTEA A. Cristian

27,75

19

 

 

 

 

 

4

DOBRE I. Gligor-Cristian

20,62

 

 

 

 

 

 

5

FLORESCU D.V. Marius-Dan

23,25

 

 

 

 

 

 

6

FOTA C. Marina-Mădălina

26,63

 

 

 

 

 

 

7

GHEORGHE Al. Irinel-Dragoș

22,13

 

 

 

 

 

 

8

GHEORGHE M. Cristian-Constantin

22,5

 

 

 

 

 

 

9

GUȚĂ N. Cătălina

24,75

 

 

 

 

 

 

10

IANCU L. Teodor

24,75

 

 

 

 

 

 

11

ILIE F. Anamaria-Mirela

20

 

 

 

 

 

 

12

IONESCU M. Eduard-Iulian

19,88

18

 

 

 

 

 

13

IONIȚĂ I. Andrei-Bogdan

25,5

 

 

 

 

 

 

14

MĂNDESCU M.S. Răzvan

24

 

 

 

 

 

 

15

MĂNIȚĂ V. Victoria-Gabriela

23,25

 

 

 

 

 

 

16

MILITARU N.I. Andrei-Vlad

24

 

 

 

 

 

 

17

OXANII Marius

22,38

 

 

 

 

 

 

18

POPOVICI Al. Mihai

23,25

 

 

 

 

 

 

19

PREOTESEI C. Cosmin‐Andrei

25,13

15

 

 

 

 

 

20

RISTO Jorgo

20,5

 

 

 

 

 

 

21

SANDU D. Georgiana-Lorena

23,62

 

 

 

 

 

 

22

ȘERBAN C. Robert-Cristian

24,38

 

 

 

 

 

 

23

SORESCU C. Teodor

27,75

 

 

 

 

 

 

24

ȘTEFAN M. Mihai-Laurențiu

13,13*

 

 

 

 

 

 

25

STRATULAT I. Robert-Gabriel

20,37

 

 

 

 

 

 

26

UDRESCU C. Bogdan-Constantin

24

 

 

 

 

 

 

27

VRABII Roma

24

 

 

 

 

 

 

28

ZAHARIA C.R. Andrei-Cristian

24,38

 

 

 

 

 

 

(*) LAB < 15: FĂRĂ POSIBILITATEA DE A SUSȚINE EXAMENUL în sesiunea de vară. Refacerea laboratorului implică exclusiv refacerea testului de laborator, care va avea loc în sesiunea de toamnă, înaintea examenului care va fi programat în septembrie.

433A

Nume și prenume

LAB

P1

P2

EX

B

TOTAL

NOTA

ARABADJI Andrian

23

 

 

 

 

 

 

BALOG E. Răzvan‐Gabriel

17,5

 

 

 

 

 

 

CODREANU Agnia

21

 

 

 

 

 

 

CORNEȘ Gh. Denisa ‐ Alexandra

11,25*

 

 

 

 

 

 

COROI Gheorghe

22,5

 

 

 

 

 

 

ENACHE M.F. Corina‐Andra

22,88

 

 

 

 

 

 

HODOLEAN T. Aurelian‐Teofil

24

 

 

 

 

 

 

IACOB M.P. Andrei‐Ştefan‐Marian

17,75

 

 

 

 

 

 

ISTUDOR N. Florin

25

19

 

 

 

 

 

10 

MAISTRU I. Alexandra

19,25

 

 

 

 

 

 

11 

MAKAI F. Alexandra

12,5*

 

 

 

 

 

 

12 

MIHĂILESCU L. Andrei‐Lucian

23

 

 

 

 

 

 

13 

MLADENOVICI L.S. Andrei

21

 

 

 

 

 

 

14 

MURATAJ Belisar

4,87*

 

 

 

 

 

 

15 

NECULA I. Andreea ‐ Ştefania

19,88

 

 

 

 

 

 

16 

OPREA M. Daniel‐Valentin

13,5*

 

 

 

 

 

 

17 

PISCULUNGEANU S. Teodor‐Ion

19,88

 

 

 

 

 

 

18 

POITAŞU T. Mihnea‐Valentin

20,62

 

 

 

 

 

 

19 

POPA C. Vasile‐Andrei

24

 

 

 

 

 

 

20 

RISTOIU G.N. Vlad‐Niculae

21,37

 

 

 

 

 

 

21 

RUSU‐RAICIU A.D. Andrei‐Tiberiu

22,5

 

 

 

 

 

 

22 

SANDU B. Dragoş‐Florian

28,88

24

 

 

 

 

 

23 

TIŢU L. Alex‐Costin

24,38

20

 

 

 

 

 

24 

VENDURA C. Andrei‐Cristian

12,75*

 

 

 

 

 

 

25 

VIŞAN A.E. Claudiu‐Florentin

22

 

 

 

 

 

 

26 

WAGNER P. Radu

14*

 

 

 

 

 

 

(*) LAB < 15: FĂRĂ POSIBILITATEA DE A SUSȚINE EXAMENUL în sesiunea de vară. Refacerea laboratorului implică exclusiv refacerea testului de laborator, care va avea loc în sesiunea de toamnă, înaintea examenului care va fi programat în septembrie.

434A

Nume și prenume

LAB

P1

P2

EX

B

TOTAL

NOTA

ANTONESCU T. Ioan-Alexandru

22,62

 

 

 

 

 

 

BÂRA M.D. Răzvan-Mihail

22,62

 

 

 

 

 

 

BOBOC V. Răzvan-Mihai

22,13

 

 

 

 

 

 

BORZA H.R. Theodor

23,62

 

 

 

 

 

 

BOSTAN S. Alexandru-Radu

21,88

 

 

 

 

 

 

BURCEA M.S. Răzvan-Ionuț

10,88*

 

 

 

 

 

 

CONSTANTINESCU R. Lucian

24,38

 

 

 

 

 

 

COSTACHE L.N. Alexandru-Ionuț

21,37

 

 

 

 

 

 

DEȘLIU E. Vlăduț-Gabriel

25,87

15

 

 

 

 

 

10 

DIMA R.M. Andreea-Teodora

21,37

 

 

 

 

 

 

11 

FETEȘ E. Virgil-Sebastian

22,62

 

 

 

 

 

 

12 

GONȚA Petru

9*

 

 

 

 

 

 

13 

ISTRATE G. Ștefan-Alexandru

20,62

 

 

 

 

 

 

14 

IVANȚOC Denis

18,5

 

 

 

 

 

 

15 

JIDOVU F. Octavian-Ionuț

24,38

 

 

 

 

 

 

16 

JOIȚOIU V. Robert-Cristian

23,62

 

 

 

 

 

 

17 

MACOVEANU M. Alexandru

25,63

 

 

 

 

 

 

18 

MARIN V.C. Denisa-Andreea

22,13

 

 

 

 

 

 

19 

MOLDOVEANU N.R. Florin-George

23,25

21

 

 

 

 

 

20 

POENALTE G.D. Alexandru-Andrei

24,38

 

 

 

 

 

 

21 

PONTA D. Sever

21,75

 

 

 

 

 

 

22 

RĂDUCU D. Alexandru

17,25

 

 

 

 

 

 

23 

RUGINĂ G. Andreea-Raluca

25,5

 

 

 

 

 

 

24 

SLABU M. Andrei

22

 

 

 

 

 

 

25 

STĂNESCU I.M. Andreea

24

 

 

 

 

 

 

26 

STĂNESCU R.I. Mihail-Alexandru

21

20

 

 

 

 

 

(*) LAB < 15: FĂRĂ POSIBILITATEA DE A SUSȚINE EXAMENUL în sesiunea de vară. Refacerea laboratorului implică exclusiv refacerea testului de laborator, care va avea loc în sesiunea de toamnă, înaintea examenului care va fi programat în septembrie. 

435A

Nume și prenume

LAB

P1

P2

EX

B

TOTAL

NOTA

1

BOBOC C. Andrei

20,25

 

 

 

 

 

 

2

BRATU V. Andreea-Valentina

23,62

 

 

 

 

 

 

3

CHIRIA A. Mirela-Ioana

A*

 

 

 

 

 

 

4

CIOCAN Gh. Claudia-Ioana

22,88

15

 

 

 

 

 

5

GUCEANU C. Vlad-Andrei-Daniel

21,5

21

 

 

 

 

 

6

LOGHINĂ S.Gh. Octav -George

A*

 

 

 

 

 

 

7

ODAGIU R. Ema

19,25

 

 

 

 

 

 

8

OPRIŢESCU I. Mihai

A*

 

 

 

 

 

 

9

VASILE C. Teodora

23,62

 

 

 

 

 

 

(*) LAB < 15: FĂRĂ POSIBILITATEA DE A SUSȚINE EXAMENUL în sesiunea de vară. Refacerea laboratorului implică exclusiv refacerea testului de laborator, care va avea loc în sesiunea de toamnă, înaintea examenului care va fi programat în septembrie. 

Rezultate parțial ASC IIIA 2021-2022

Postat de Radescu Radu la Arhitectura Sistemelor de Calcul - An III

Rezultate parțial ASC IIIA 2021-2022

 

Punctajele sub 15 nu sunt luate în considerare (se va reface în mod obligatoriu P1 la examen)

Punctajele de minimum 15 (marcate cu bold în tabel) sunt echivalate pentru sesiune (degrevare de P1)

 

431A

Nume și prenume

P1

 1

BĂLĂBĂNEANU A. Mădălina-Andreea

 

BĂNARU D.L. Mircea-Sebastian

20

BÎRLEA M. Camelia

 

BÎRZESCU I.C. Claudiu-Gabriel

 

BOLBORICI M.R. Radu-George

34

CĂPRAN C. Silviu

0

COMAN T.N. Emil-Marian

 

CUCEREANU Marius

0

DAN N. Alexandru-Cosmin

26

10 

FAZAKAŞ S.I. Anca

 

11 

GRIGORE D.C. Cristian-Gabriel

 

12 

GUŞĂ L.Gh. Andrei-Carol

 

13 

IORGULESCU C. Maria-Irina

 

14 

MOLOGANI G. Omar-Ayhan

5

15 

MUŞAT L.D. Alexandra

16

16 

NEGRU V. Alexandru-George

 

17 

NICULAE A. Maria

 

18 

PLEȘIȚĂ M.C. Ionela-Alexandra

0

19 

POPESCU C. Alexandru

7

20 

PUŢICĂ I. Adrian-Emanuel

 

21 

ROMAN R.G. Andrei-Radu

 

22 

SANDU A. Florin Daniel

3

23 

SÎRBU Doina

5

24 

SON Al. Alexandru-Cezar

 

25 

STĂNESCU C. Miruna-Ioana

 

26 

STOIANOVICI A.C. Bianca-Mihaela

 

27 

TRUŞCĂ A. Ionuţ-David

18

28 

VINŢELER C.Ș. Mihai-Ştefan

18

 

Punctajele sub 15 nu sunt luate în considerare (se va reface în mod obligatoriu P1 la examen)

Punctajele de minimum 15 (marcate cu bold în tabel) sunt echivalate pentru sesiune (degrevare de P1)

 

432A

Nume și prenume

P1

1

BURGHIU P. Alexandru-Andrei

0

2

COJOCARU V.D. Alex

12

3

CRISTEA A. Cristian

19

4

DOBRE I. Gligor-Cristian

3

5

FLORESCU D.V. Marius-Dan

12

6

FOTA C. Marina-Mădălina

1

7

GHEORGHE Al. Irinel-Dragoș

9

8

GHEORGHE M. Cristian-Constantin

1

9

GUȚĂ N. Cătălina

9

10

IANCU L. Teodor

8

11

ILIE F. Anamaria-Mirela

0

12

IONESCU M. Eduard-Iulian

18

13

IONIȚĂ I. Andrei-Bogdan

2

14

MĂNDESCU M.S. Răzvan

4

15

MĂNIȚĂ V. Victoria-Gabriela

 

16

MILITARU N.I. Andrei-Vlad

0

17

OXANII Marius

1

18

POPOVICI Al. Mihai

2

19

PREOTESEI C. Cosmin‐Andrei

15

20

RISTO Jorgo

9

21

SANDU D. Georgiana-Lorena

4

22

ȘERBAN C. Robert-Cristian

1

23

SORESCU C. Teodor

4

24

ȘTEFAN M. Mihai-Laurențiu

 

25

STRATULAT I. Robert-Gabriel

2

26

UDRESCU C. Bogdan-Constantin

0

27

VRABII Roma

7

28

ZAHARIA C.R. Andrei-Cristian

8

 

Punctajele sub 15 nu sunt luate în considerare (se va reface în mod obligatoriu P1 la examen)

Punctajele de minimum 15 (marcate cu bold în tabel) sunt echivalate pentru sesiune (degrevare de P1)

 

433A

Nume și prenume

P1

ARABADJI Andrian

0

BALOG E. Răzvan‐Gabriel

 

CODREANU Agnia

 

CORNEȘ Gh. Denisa‐Alexandra

0

COROI Gheorghe

11

ENACHE M.F. Corina‐Andra

 

HODOLEAN T. Aurelian‐Teofil

8

IACOB M.P. Andrei‐Ştefan‐Marian

 

ISTUDOR N. Florin

19

10 

MAISTRU I. Alexandra

 

11 

MAKAI F. Alexandra

0

12 

MIHĂILESCU L. Andrei‐Lucian

2

13 

MLADENOVICI L.S. Andrei

11

14 

MURATAJ Belisar

2

15 

NECULA I. Andreea ‐ Ştefania

 

16 

OPREA M. Daniel‐Valentin

0

17 

PISCULUNGEANU S. Teodor‐Ion

4

18 

POITAŞU T. Mihnea‐Valentin

0

19 

POPA C. Vasile‐Andrei

0

20 

RISTOIU G.N. Vlad‐Niculae

 

21 

RUSU‐RAICIU A.D. Andrei‐Tiberiu

9

22 

SANDU B. Dragoş‐Florian

24

23 

TIŢU L. Alex‐Costin

20

24 

VENDURA C. Andrei‐Cristian

0

25 

VIŞAN A.E. Claudiu‐Florentin

 

26 

WAGNER P. Radu

 

 

Punctajele sub 15 nu sunt luate în considerare (se va reface în mod obligatoriu P1 la examen)

Punctajele de minimum 15 (marcate cu bold în tabel) sunt echivalate pentru sesiune (degrevare de P1)

 

434A

Nume și prenume

P1

ANTONESCU T. Ioan-Alexandru

0

BÂRA M.D. Răzvan-Mihail

3

BOBOC V. Răzvan-Mihai

0

BORZA H.R. Theodor

0

BOSTAN S. Alexandru-Radu

3

BURCEA M.S. Răzvan-Ionuț

 

CONSTANTINESCU R. Lucian

13

COSTACHE L.N. Alexandru-Ionuț

9

DEȘLIU E. Vlăduț-Gabriel

15

10 

DIMA R.M. Andreea-Teodora

12

11 

FETEȘ E. Virgil-Sebastian

 

12 

GONȚA Petru

0

13 

ISTRATE G. Ștefan-Alexandru

0

14 

IVANȚOC Denis

0

15 

JIDOVU F. Octavian-Ionuț

0

16 

JOIȚOIU V. Robert-Cristian

6

17 

MACOVEANU M. Alexandru

0

18 

MARIN V.C. Denisa-Andreea

0

19 

MOLDOVEANU N.R. Florin-George

21

20 

POENALTE G.D. Alexandru-Andrei

0

21 

PONTA D. Sever

0

22 

RĂDUCU D. Alexandru

4

23 

RUGINĂ G. Andreea-Raluca

0

24 

SLABU M. Andrei

 

25 

STĂNESCU I.M. Andreea

0

26 

STĂNESCU R.I. Mihail-Alexandru

20

 

Punctajele sub 15 nu sunt luate în considerare (se va reface în mod obligatoriu P1 la examen)

Punctajele de minimum 15 (marcate cu bold în tabel) sunt echivalate pentru sesiune (degrevare de P1)

 

435A

Nume și prenume

P1

1

BOBOC C. Andrei

 

2

BRATU V. Andreea-Valentina

3

3

CHIRIA A. Mirela-Ioana

 

4

CIOCAN Gh. Claudia-Ioana

15

5

GUCEANU C. Vlad-Andrei-Daniel

21

6

LOGHINĂ S.Gh. Octav -George

 

7

ODAGIU R. Ema

 

8

OPRIŢESCU I. Mihai

 

9

VASILE C. Teodora

2