Bine ai venit pe EasyLearning, Locul unde este cel mai usor sa inveti.

Ai acces oriunde si oricand la toate materialele de care ai nevoie.

Vezi ultimele anunturi

Anunturi

Fii la curent cu ultimele anunturi postate mai jos.

Înscrieri la disciplinele liber-alese an IV A, B și F

Postat de Radescu Radu la Arhitectura sistemelor de calcul - An IV

Dragi studenți din anul IV A (CTI-INF), IVB (ELA) și IVF (ELA-eng), vă reamintesc că azi, 7 octombrie 2021, este ultima zi în care puteți să vă exprimați opțiunile pentru disciplinele liber-alese de la anul IV, Electronică Auto în semestrul 1 (titular prof. dr. ing. Alexandru Vasile) și Echipamente Periferice în semestrul 2 (titular prof. dr. ing. Radu Rădescu). Vă încurajez pe toți cei care intenționați să alegeți o temă HW la Proiect 3 să vă înscrieți la EP, disciplină la care punctajul pentru tema de casă va fi echivalat cu nota obținută în semestrul 1 la Proiect 3.

Exprimarea opțiunii de înscriere la o disciplină din modulul de liber-alese se face prin trimiterea prin email a unei cereri de înscriere (în format liber), datată și semnată, către secretara anului IV, doamna Daniela Arsene: arsene.daniela@etti.pub.ro, cel târziu în cursul zilei de azi.

Vă doresc mult succes în noul an universitar și toate cele bune!

Proiect 3 IVA IVF în sesiunea de toamnă septembrie 2021

Postat de Radescu Radu la Proiect 3 - An IV

PROIECT 3 IVA / GRUP DE TEME EP

PROIECT 3 IVF

 

Termen limită de înscriere (restanțe toamnă): 4 septembrie 2021 ora 13:00

Termen limită de predare (restanțe toamnă): 7 septembrie 2021, ora 10:00

Susținere (restanțe toamnă): Studenții care predau teme (upload în platformă) sunt rugați să confirme prin mesaj pe Teams pentru programarea susținerii.

 

INSTRUCȚIUNILE se găsesc în fila Proiect 3 din platforma Easy-Learning 2.0.

Rezultate MASE master I-IISC 2020-2021

Postat de Radescu Radu la Managementul Activităţilor cu Suport Electronic - An Master I

I-IISC

Nume

Init.

Prenume

LAB

TC

PR

B**

EX

Total

NOTA

 1

Bădoiu

C.

Mihail

7,7*

8

0*

2,5

26

41

4

Bălașa

M.Gh.

Răzvan-Costin

20,3

10

20

5,5

42

97,8

10

Bodescu

C.

Anamaria

15,7

7,5

18

4,2

20

65,4

7

Buculei

D.R.

Ana-Maria-Raluca

18,5

9

19

5,5

28

80

8

Bogdan

P.

Petru Andrei

11,5

6,5

20

2,8

25

65,8

7

Călătoae

D.

Diana-Dumitra

16,7

8

0

5,1

42

71,8

7

Costea

N.

Ștefan-Gabriel

4,7*/2*

0*/0*

0*

2,2

A*

A

A

Diaconescu

C.C.

Cosmin-Ionuţ

-

-

-

-

-

-

-

Ene

G.

Sebastian-Richard

16

8,5

0

4,5

36

65

7

10 

Ghineț

D.

Delia-Ioana

16,5

10

20

3,5

40

90

9

11 

Iordache

P.

Tiberiu

9,3

7,5

0

5

38

59,8

6

12 

Iordan

N.

Andreea-Cristiana

14,5

8

20

5,5

23

71

7

13 

Iţă

M.

Cristina-Raluca

17,3

9,5

20

5,2

36

88

9

14 

Lăcătuş

C.

Carmen Mona-Lisa

14,5

9

0

4,5

34

62

6

15 

Matache

T.

Andrei

17,3

7,5

0

5,5

30

60,3

6

16 

Moiceanu

I.E.

Radu-Valentin

16,3

9,5

18

5,5

26

75,3

8

17 

Munteanu

A.

Andreea-Sorana

12,5

7

20

3,3

24

66,8

7

18 

Nedelcu

N.L.

Horia-Vladimir

11,7

6

18

3,7

29

68,4

7

19 

Nicolae

S.

Cătălin-Gabriel

18,5

10

20

5,5

38

92

9

20 

Petre

I.

Alexandru-Ionuț

18,7

9,5

0

5

37

70,2

7

21 

Preda

N.F.

Cristian-George

17

10

20

4,1

38

89,1

9

22 

Răduță

M.

Anamaria-Alexandra

16

9

18

5,2

16

64,2

6

23 

Răpciugă

D.Gh.

Andrei

8,7

9,5

19

3,8

40

81

8

24 

Schimbeschi

D.

Ștefania-Ramona

18

8,5

19

5

36

86,5

9

25 

Serghie

V.

Vasile-Mădălin

12,3

9,5

0*

4,1

26

47,8

4

26 

Ștefan

S.

Denis-Andrei-Cristian

11

5

20

4,5

31

71,5

7

27 

Sturzu

F.

Constantin-Sergiu

0*

0*

0*

0

A*

A

A

28 

Țîrlea

B.

Răzvan Alexandru

4,3*

0*

0*

3,7

26

30,3

3

29 

Turigioiu-Duran

I.

Cosmin-Florin

15,5

9

20

5,5

27

77

8

30 

Zamfir

A.

Dragoş-Florian

19,7

9

19

5,5

42

95,2

10

 

* Componente de refăcut în sesiunea următoare (pentru laborator se va reface doar testul final)

* Rezultate din sesiunea de toamnă 2020-2021

** Punctajul suplimentar (B) este luat în considerare numai dacă este îndeplnită în prealabil condiția de promovare (Total >= 50)

Examen MASE master I-IISC, II-IISC (dif.) 2020-2021 iunie 2021

Postat de Radescu Radu la Managementul Activităţilor cu Suport Electronic - An Master I

Examen MASE I-IISC (II-IISC dif.): luni, 21 iunie 2021, orele 18:00-19:40, în platforma Moodle

Materia pentru examen: arhiva cu PDF-urile de curs din platforma Moodle și din platforma Teams

INSTRUCȚIUNILE detaliate referitoare la procedura susținerii examenului se află postate în platforma Moodle.

Rezultate laborator, temă de casă și proiect MASE master I-IISC 2020-2021

Postat de Radescu Radu la Managementul Activităţilor cu Suport Electronic - An Master I

I-IISC

Nume

Init.

Prenume

LAB

TC

PR

B*

EX

Total

NOTA

 1

Bădoiu

C.

Mihail

7,7

8

0

 

 

 

 

Bălașa

M.Gh.

Răzvan-Costin

20,3

10

20

 

 

 

 

Bodescu

C.

Anamaria

15,7

7,5

18

 

 

 

 

Buculei

D.R.

Ana-Maria-Raluca

18,5

9

19

 

 

 

 

Bogdan

P.

Petru Andrei

11,5

6,5

20

 

 

 

 

Călătoae

D.

Diana-Dumitra

16,7

8

0

 

 

 

 

Costea

N.

Ștefan-Gabriel

4,7

0

0

 

 

 

 

Diaconescu

C.C.

Cosmin-Ionuţ

-

-

-

 

 

 

 

Ene

G.

Sebastian-Richard

16

8,5

0

 

 

 

 

10 

Ghineț

D.

Delia-Ioana

16,5

10

20

 

 

 

 

11

Iordache

P.

Tiberiu

9,3

7,5

0

 

 

 

 

12 

Iordan

N.

Andreea-Cristiana

14,5

8

20

 

 

 

 

13 

Iţă

M.

Cristina-Raluca

17,3

9,5

20

 

 

 

 

14 

Lăcătuş

C.

Carmen Mona-Lisa

14,5

9

0

 

 

 

 

15 

Matache

T.

Andrei

17,3

7,5

0

 

 

 

 

16 

Moiceanu

I.E.

Radu-Valentin

16,3

9,5

18

 

 

 

 

17 

Munteanu

A.

Andreea-Sorana

12,5

7

20

 

 

 

 

18 

Nedelcu

N.L.

Horia-Vladimir

11,7

6

18

 

 

 

 

19 

Nicolae

S.

Cătălin-Gabriel

18,5

10

20

 

 

 

 

20 

Petre

I.

Alexandru-Ionuț

18,7

9,5

0

 

 

 

 

21 

Preda

N.F.

Cristian-George

17

10

20

 

 

 

 

22

Răduță

M.

Anamaria-Alexandra

16

9

18

 

 

 

 

23 

Răpciugă

D.Gh.

Andrei

8,7

9,5

19

 

 

 

 

24 

Schimbeschi

D.

Ștefania-Ramona

18

8,5

19

 

 

 

 

25 

Serghie

V.

Vasile-Mădălin

5

9,5

0

 

 

 

 

26 

Ștefan

S.

Denis-Andrei-Cristian

11

5

20

 

 

 

 

27 

Sturzu

F.

Constantin-Sergiu

0

0

0

 

 

 

 

28 

Țîrlea

B.

Răzvan Alexandru

4,3

0

0

 

 

 

 

29 

Turigioiu-Duran

I.

Cosmin-Florin

15,5

9

20

 

 

 

 

30 

Zamfir

A.

Dragoş-Florian

19,7

9

19